VR experiences

Choose Your virtual reality experince

Elamused

Visuaalrännak

See on sulle, kui soovid enda meeled täiesti teisele lainele lülitada!
Alljärgnevalt saad tutvuda valiku elamustega. Kliki pealkirjal ja loe iga elamuse kirjeldust!
Conscious Journey
Visuaalselt aktiivne elamuskogemus, milles oled kaaluta olekus ringi rändlemas ainuüksi oma teadvusega, lugu meie teadvuse loomisest siia reaalsusesse ja armastusest looduse ning iseenda vastu. Elamus toimub maast lahti ehk päris KIIGEL kiikudes.
Ayahuasca
Ayahuasca on kosmiline elamus, milles osalejad sukelduvad traditsioonilise iidse ayahuasca rituaali käivitatud nägemustesse. Vaataja elab seda rezissöör Jan Kouneni pilgu läbi, kui ta Amazonase südames vaimsel reisil läheb. Kogu tegevus leiab aset virtuaalse shamaani juhendusel öises dzunglis.
Soundself
SoundSelf on ekstaatiline meditatsiooni kogemus, saate oma hääle abil luua hüpnootilist valguse, värvi ja heli maailma.

Pro Ralli

Kui Sind huvitab rallisport, tule proovi reaalsusepiire hägustavaid professionaalset rallisimulatsiooni.
Alljärgnevalt saad tutvuda valiku elamustega. Kliki pealkirjal ja loe iga elamuse kirjeldust!
Assetto Corsa
Assetto Corsa (itaalia keeles “Race Setup”) on kaasaegne sõidusimulatsioon, loodud rõhuasetusega realistlikule võistluskogemusele, toetades ulatuslikku kohandamist ja muudetavust.
Dirt Rally
Dirt Rally on rallile keskendunud võidusõidu videomäng. Mängijad võistlevad ajastatud etapi võistlustel asfaldil ja maastikul erineva ilmaga.
Dirt Rally 2.0
Dirt Rally 2.0 on keskendunud rallile ja rallikrossile. Mängijad võistlevad ajastatud etapi võistlustel asfaldil ja maastikul erineva ilma korral. Mängus on etapid Argentinas, Austraalias, Uus-Meremaal, Poolas, Hispaanias ja Ameerika Ühendriikides.

Action

Soovituslik seiklushingelisele mängijale, kes soovib kogeda interaktiivselt elamuslikku mänguelamust.

LA Noire
L.A. Noire asetab Sind otse detektiiv Cole Phelpsi kingadesse, kus lahendate jõhkraid kuritegusid, süzeesid ja vandenõusid, mis on inspireeritud tõelistest juhtumitest aastast 1947 Los Angeleses, ühtlasi üks korruptiivsemaid ja vägivaldsemaid aegu L.A. ajaloos.
Half Life Alyx
Tegevus toimub apokalüptilises lähitulevikus kus elanikkond on allutatud ülemvõimule. Sina oled sattunud siia uue lootusena, esmalt oma isa ja ühtlasi ka inimkonna päästja rollis… Läbi mõistatuslike takistuste pead leidma tee lahendusteni, et päästa oma isa ja inimkond kõrgema võimu käest. Vastupanu pakuvad erinevad militaarsed üksused ja eraldi omi asju ajavad mutandid.
Boneworks
Eksperimentaalne füüsika VR-seiklus. Kasutage leitud füüsika relvi, tööriistu ja esemeid võitlemiseks ohtlikes ja salapärastes keskkondades.

Horror

Peagi lisandumas!