MÜÜGITINGIMUSED JA TAGASTAMINE

Müügitingimuste kehtivus Tarbijale (eraisikust ostjale)
Müügitingimused kehtivad artofgaming.eu Veebipoest eraisikust ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtte Bitwise Foundation OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ostmisel.

Veebipoe artofgaming.eu isikuandmete vastutav töötleja on Bitwise Foundation OÜ (registrikood 14246348) asukohaga Maneezi 8, Tallinn, Eesti, tel +372 5892 9575 ja e-mail: info@artofgaming.ee.

Veebipoe artofgaming.eu isikuandmete vastutav töötleja on Bitwise Foundation OÜ, maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastatakse volitatud töötlejale ettevõttes Bitwise Foundation OÜ.

Hinnainfo
Kõik Veebipoes toodud hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu, ettevõte ei ole käibemaksukohuslane.
Tellimuse kohaletoimetamine Tallinnas on tasuta. Tellimusel kohaletoimetamisel väljaspoole Tallinnat lisandub tasu toote/toodete kättetoimetamise eest.
Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni, tavajuhul 24 tundi. Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel artofgaming.eu.

Tellimuse vormistamine on lihtne
Lisage soovitud toode ostukorvi.
Tellimuse vormistamiseks tuleb läbida kaks etappi: Ostukorv ja Kassa. Ostukorvi etapis vaadake üle tooted ja hinnad ja vajutage “Edasi”. Kassa etapis täitke vajalikud väljad, valige sobiv kohaletoimetamise viis ja sobiv maksmisviis ja vajutage “Maksma”.
Maksta saab ülekandega Bitwise Foundation OÜ arvelduskontole, Liisi järelmaksu kasutades või tasudes toote/teenuse eest kohapeal.
Täitke Kassa leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

Müügilepingu jõustumine
Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood andma Tarbijale üle olemasoleva või valmistatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 24h möödudes alates tellimuse vormistamisest.
Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

Kohaletoimetamine
Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Veebipood tellimuse ning toob tellimuses märgitud aadressile. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
Kohaletoimetamine kulleriga:
Kaup tuuakse kohale hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole. Tellimuse kohaletoimetamine Tallinnas on tasuta. Tellimusel kohaletoimetamisel väljaspoole Tallinnat lisandub tasu toote/toodete kättetoimetamise eest.
Tulen ise järele:
Tellimusele saad järele tulla ka VR Lounge´i, teavitame Sind e-maili teel kui Tellimus on valmis. Asume aadressil Maneezi 8, Tallinn (VR Lounge). Palume tellimusele järele tulla 14 kalendripäeva jooksul.

KAUBA TAGASTAMINE

Kuidas tagastada kaupa?
Toote tagastamiseks tuleb esitada hiljemalt 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist taganemisavaldus aadressile info@artofgaming.ee, avalduses peavad olema kirjas ostja andmed, tellimuse number ja raha tagastamise korral ka arvelduskonto number.
Tagastatav toode peab olema kinnises pakendis, kasutamata ja rikkumata.

Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
Tagastatava toote võib tuua ka VR Lounge´i, asume aadressil Maneezi 8, Tallinn (VR Lounge), tel +372 5892 9575 ja e-mail: info@artofgaming.ee.

Ostusumma tagastamine
Veebipood artofgaming.eu tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Millisel juhul tagastamisõigus ei rakendu
Üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.